MENU

DÜĞÜN & DAVET

Jasmine Court Hotel Düğün Organizasyonu

Sonsuz Aşka Evet Derken ! Deniz ile gökyüzünün mavi sonsuzluğu şahidiniz olsun.

Yaz mevsiminde, pembe hayallerinizi arkanızda bırakın ve Akdeniz'in büyüleyici manzarası karşısında adeta göz kırpan dalgaların, mavi ve yeşile bürünmüş manzaranın tadını çıkarın. Denizin masmavi sularına kendinizi teslim edin ve hayatınızın aşkı ile ömrünüzü birleştirin.

Ömür boyu sürecek mutluluğunuzun ilk gecesini, Girne'nin en güzel yerinde geçirin. Eşinizle paylaşacağınız keyif, Akdeniz'in masmavi renkleri veJasmine Court Hotel Koyu'nun dingin suları, İskelesinde bulunan deck güneşlenme alanlarında taçlandıran ayrıcalıkları ile şımaracaksınız. Otelimizin geniş bahçesi, doğal güzellikleri ve göz alıcı manzaralarıyla, düğün gecenizi unutulmaz bir ana dönüştürün. Yıldızların şahitliğinde heyecanla ağzınızdan "evet" sözcükleri dökülürken, hayatınızın en mutlu anını misafirleriniz ile paylaşın.

Kıbrıs Girne 'de denize sıfır konumda bulunan Jasmine Court Hotel 'in kampanyalı düğün fırsatlarını kaçırmayın. Düğün Organizasyonlarına Dahil Olan Hizmetler

  1.  Tercihe göre Havuz Başı ya da St. Hilarion Balo Salonu kullanımı
  2.  Tercinize göre oturma düzeni için Masa Sandalye seti, Standard Masa ve Sandalye örtüsü ile.
  3.  Kişi sayısı kadar Çatal – Kaşık – Bıçak – Tabak Bardak düzeni
Ücretlendirme ve Ödeme şekli
1 Mayıs 2024 tarihine kadar olacak rezervasyonlarınız için mekan kira bedeli 999 Euro’dur
Düğün rezervasyonunun yapıldığı gün toplam bedelin %20'si peşin olarak iadesiz şekilde tahsil edilir. Kalan bakiyenin düğün tarihinden 15 gün öncesine kadar ödenmesi zorunludur.
Son 15 gün’e kadar yapılmayan ödemelerde organizasyon iptal edilir ve Depozito ücreti İptal ücreti olarak tutulacaktır.


Havuz Başı
Jasmine Court Hotel Havuz Başı, düğün ve organizasyonlarınız için muhteşem bir atmosfer sunmaktadır. Gün batımını en güzel izleyebileceğiniz bir konumu bulunan Jasmine Court Hotel Havuz'u 1000 m2'lik oldukça büyük bir alanda yapılandırılmıştır.

St. Hillarion Salonu 

Beşparmak Dağları'nın kuzey eteklerinde inşaa edilmiş St. Hilarion Kalesi'nin burçlarından Girne'nin müthiş manzarasını kuşbakışı seyredebilirsiniz. Adını bu tarihi kaleden alan Jasmine Court Hotel St. Hillarion Salonu, düğününüzde sizlere ev sahipliği yapmak için hazırdır.