MENU

ODALAR

Kıbrıs'da unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamak istiyorsanız, Deniz ve Dağ manzaralı odalarımız sizin için ideal. 
Tüm odaların içerisinde minibar, LCD interaktif TV, uydu yayın sistemi, bavul rafı, şifreli kasa, klima, ortopedik yatak, oturma alanı, çalışma masası, klima, oda kasası, özel seramik banyo, özel banyo malzemeleri, istek üzerine çocuk yatağı, açılan pencereler, Balkon, ücretsiz kablosuz İnternet erişimi, 24 saat oda servisi, 24 saat danışma servisi, 24 saat sıcak su ve saç kurutma makinesi, makyaj aynası bulunmaktadır.
01

Double Room

21 adet Deniz ve 51 adet Dağ manzarasına sahip olan Double Room odalarımızda, çift kişilik yatak ve oturma grubumuz bulunmaktadır. 50 m2 büyüklükte olan Double Room odalarda konaklamanın keyfini çıkartın.
02

Quad Room

15 adet Deniz ve 29 adet Dağ manzarasına sahip olan Quad Room,  odalarımızda bir çift kişilik yatak, iki adet tek kişilik yatak ve oturma grubumuz bulunmaktadır. 60 m2 büyüklükte olan Quad Room odalarda konaklamanın keyfini çıkartın.
03

Twin Room

14 adet Deniz ve 15 adet Dağ manzarasına sahip olan Twin Room odalarımızda tek kişilik iki adet yatak ve oturma grubumuz bulunmaktadır 50 m2 büyüklükte olan Twin Room odalarda konaklamanın keyfini çıkartın.