MENU
En UygunKıbhas
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Yetişkin
0-12 Yaş
13-17 Yaş

ODALAR

Kıbrıs'da unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamak istiyorsanız, Deniz ve Dağ manzaralı odalarımız sizin için ideal. 
Tüm odaların içerisinde minibar, LCD interaktif TV, uydu yayın sistemi, bavul rafı, şifreli kasa, klima, ortopedik yatak, oturma alanı, çalışma masası, klima, oda kasası, özel seramik banyo, özel banyo malzemeleri, istek üzerine çocuk yatağı, açılan pencereler, Balkon, ücretsiz kablosuz İnternet erişimi, 24 saat oda servisi, 24 saat danışma servisi, 24 saat sıcak su ve saç kurutma makinesi, makyaj aynası bulunmaktadır.
01

Double Room

15 adet Deniz ve 79 adet Dağ manzarasına sahip olan Double Room odalarımızda, çift kişilik yatak ve oturma grubumuz bulunmaktadır. 50 m2 büyüklükte olan Double Room odalarda konaklamanın keyfini çıkartın.
02

Triple Room

4 adet Dağ manzarasına sahip Triple Room odalarımızda,3 adet tek kişilik yatak ve Oturma grubumuz bulunmaktadır. 55 m2 büyüklükte olan Triple Room odalarda konaklamanın keyfini çıkartın.
03

French Room

19 adet Deniz ve 14 adet Dağ manzarasına sahip olan French Room , odalarımızda bir çift kişilik yatak, bir tek kişilik yatak ve oturma grubumuz bulunmaktadır. 60 m2 büyüklükte olan French Room odalarda konaklamanın keyfini çıkartın.
04

Quad Room

2 adet Deniz ve 16 adet Dağ manzarasına sahip olan Quad Room,  odalarımızda bir çift kişilik yatak, iki adet tek kişilik yatak ve oturma grubumuz bulunmaktadır. 60 m2 büyüklükte olan Quad Room odalarda konaklamanın keyfini çıkartın.
05

Family Room

32 adet Dağ manzarasına sahip olan Family Room odalarımızda bir çift kişilik yatak, üç adet tek kişilik yatak ve oturma grubumuz bulunmaktadır. 60 m2 büyüklükte olan FamilyRoom odalarda konaklamanın keyfini çıkartın.
06

Twin Room

11 adet Dağ manzarasına sahip Twin Room odalarımızda tek kişilik iki adet yatak ve oturma grubumuz bulunmaktadır 50 m2 büyüklükte olan Twin Room odalarda konaklamanın keyfini çıkartın.