MENU

OTELİMİZ

JASMINE COURT HOTEL

Kıbrıs’ın simgesi haline gelen  “Jasmine Court Hotel”, iki yıl süren baştan aşağı yenilenme ve değişim projesi sonrasında 2015 yılının Temmuz ayında kapılarını misafirlerine açtı. 

Mimarisine modern bir yorum ekleyerek, günümüz mimarisine uygun dekorasyona bürünen “Jasmine Court Hotel”, yenilenen yüzünü “Taçlandırılan ayrıcalıklar...” sloganıyla misafirlerine sunmaya başladı.

Misafirlerine günümüz mimarisinin sade ve modern yapısına uygun bir dekorasyonla ev sahipliği yapmak adına renovasyona giren “Jasmine Court Hotel”da, sadelik ve açık renkler ön plana çıkarıldı. Açıldığından bu yana odalarının konforu ile misafirlerini etkileyen Jasmine Court Hotel’da tüm odaların halıları, duvarları ve yatakları daha açık renklerle yenilenerek günümüzün sürekli değişen tercihleriyle daha da uyumlu hale getirildi. Buna ek olarak odaları süsleyen birbirinden farklı tabloları ile odalarda ayrı bir renk katıldı.

Baştan aşağıya yenilenerek, yüksek hizmet kalitemize uygun, bir fiziki yapı meydana getirilmiştir. Yeni yönetim kadrosu da bu tarihle birlikte göreve başlamış olup, siz misafirlerinin rahatı için çalışmalar yapmaktadırlar.
Yenilenen “Jasmine Court Hotel” maksimum kalite ve konforla, yeni sezona taze bir başlangıç yapıyor.

Otel odalarından, restoran, toplantı salonu ve havuzlara kadar baştan aşağı yenilenen “Jasmine Court Hotel’da” , tamamı yenilenmiş en küçüğü 55m2 olan 194 odası ile misafirlerini ağırlamaya hazır. “Jasmine Court Hotel”’da, Türk ve dünya mutfaklarından lezzetler sunulan restoranlar yer alıyor. Green House, Babaçakka Restaurant, I’laBeach Club, White Bar ile havuz keyfini çıkartırken yanı başınızda konumlandırılan Havuz Bar ile yeni sezonda hizmet verecek.

“Jasmine Court Hotel’da”, devasa büyüklükteki açık alanda yer alan açık yüzme havuzları ve çocuklarıyla birlikte tatil yapmak isteyen aileler için her detayın düşünüldüğü Mini Club, küçük misafirler için özel olarak tasarlandı.
Çocuklara özel bir oyun alanı, çocuk restoranı, Playstation Salonu, DVD salonu, uyku odaları ve çocuk tuvaletleri bulunuyor. Arzu eden aileler çocuklarını saat otelimiz tarafından belirlenen saatler arası profesyonel çocuk eğitmenlerine emanet edebiliyor.

Profesyonel altyapıya sahip toprak tenis kortları, voleybol sahaları, basketbol sahaları, mini futbol sahası,badminton sahası açık geniş havuz alanları, son teknoloji ekipmanlar ile donatılmış Fitness Center ile hizmet veriliyor.
“Jasmine Court Hotel”, deniz ile iç içe konumlanan, kayalıklar üzerine kurulu birbirinden farklı temalardaki deck güneşlenme alanlarının bulunduğu sahiliyle dikkat çekiyor. Sahilde konumlanan ve kayalıklar üzerine kurulu deck güneşlenme alanları özel yapısı, özel locaları ile siz değerli misafirlerimizin hizmetine sunuluyor.

Uluslararası Ercan Havaalanına 36 km, Girne şehir merkezine ise 1 km uzaklıktadır.

Otelimiz, Akdeniz ve Beşparmak dağlarının görkemli manzarası eşliğinde eşsiz bir tatil yapabilmenizi ve şehrin kalabalığından uzak ancak şehrin kalbinde dinlenirken eğlenebileceğiniz muhteşem bir tatil olanağı sunmaktadır.

Girne şehir merkezine 1 km uzaklıktaki otelimiz size ulaşımda kolaylık sağlamakta ve Uluslararası Ercan Havaalanına yalnızca 36 km uzaklıktaki konumuyla misafirlerine huzurlu ve mükemmel bir tatil imkanı sunmaktadır. “Jasmine Court Hotel”, geçirdiği renovasyon sonrası büründüğü çağdaş yüzü ile sizleri ve konuklarınızı unutamayacağınız anıları taçlandırmaya davet ediyor.

OTEL HİZMETLERİ
* 24 saat resepsiyon
* 24 saat "Concierge" servisi
* 24 saat güvenlik
* Misafir ilişkileri servisi
* Seyahat acentası - uçak bileti
* Araba kiralama
* Tur programları
* Genel mahallerde kablosuz internet bağlantısı
* Bağlantılı ve engelli odalar
* Bebek bakım servisi
* Çocuk oyun odası
* Çamaşırhane hizmetleri(ücretli)
* Kuru temizleme hizmetleri(ücretli)
* Çiçekci
* Güzellik salonu(ücretli)
* İş merkezi * Kuaför(ücretli)
* Berber(ücretli)
* Masaj
* Sauna
* Sağlık hizmetleri(ücretli)
* Hemşire(ücretli)
* Doktor(ücretli)
* Tekerlekli sandalye
* Bagaj odası
* Otopark

Jasmine Court Hotel Rezervasyonlarınız için;
444 77 70
Numaralı Müşteri hizmetleri numramızdan bizlere ulaşabilir,
Rezervasyonlarınız, Etkinliklerimiz ve kampanyalarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Kyrenia Jasmine Court Hotel
Naci Talat Cad. Girne K.K.T.C.
Tel : +90 392 650 00 50
Fax : +90 392 650 00 71/72
E-Posta : jc.reservation@jasmine.com.tr