MENU

RESTAURANT & BAR

01

Green House Restaurant

Kuzey blok giriş katında bulunan Green House Restaurant, birbirinden maharetli aşçıların ellerinden çıkmış muhteşem tatlar ile değişik mutfakların lezzetini doyasıya yaşayacağınız, yerel ve uluslararası tatların sunulduğu açık büfe kahvaltı ve akşam yemeğinde aileniz ve sevdiklerinizle buluşma noktanız olacaktır.                                     

Dünya mutfağının eşsiz lezzetlerini bir araya getiren Green House Restaurant, şık dekorasyonuyla da akşam yemeklerinizi büyük bir keyfe dönüştürecek. Şık dekorasyonu, hızlı servisi, geniş açık terası ve manzarası ile lezzet düşkünlerinin yeni gözdesi olmaya aday Green House Restaurant, ziyaretçilerine A la carte hizmet sunmaktadır.

Green House Restaurant 08:00-11:00 arasında açık büfe kahvaltı hizmeti vermektedir.
02

Snack Bar

Bunaltıcı yaz sıcağını dağıtan esintili havasıyla, sahil kenarında turkuaz renkli denize karşı Aperatif ve Snack yiyeceklerin lezzetini denemeye nedersiniz? “Jasmine Court Hotel” bünyesinde yer alan açık havuzun hemen yanı başında konumlanan Snack Bar, aperatif lezzetleri ve içecekleriyle, havuz keyfinizi ikiye katlayacak. Öğleyin lezzet durağınız şüphesiz. Snack bar olacak. Tek yapacağınız zengin menüden sipariş vermek olacak. Gerisini lütfen bize bırakın.

Yaz sezonunda hizmet veren barımızda tüm yerli ve yabancı içkileri bulabilirsiniz.

Snack Bar’ımızdan 12:00-18:00 arasında yararlanabilirsiniz.