MENU
En UygunKıbhas
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Yetişkin
0-12 Yaş
13-17 Yaş

SPA

SPA Kıbrısta

Kendinizi yenilenmiş hissetmeniz için SPA hizmetimiz sizinle

Güzellik Salonumuzda müşterilerimizin bakımı için tüm hizmetleri sağlıyoruz. Spa’nın tanımı, şifalı sular ile yapılan bakım demektir. Spa pazarı epey gelişmesine rağmen Kıbrıs'ta yeni gelişmekte olan bir sektördür. Spa, hızla gelişmekte olan bir kavram ve dünyanın birçok yerindeki resort ve otel komplekslerinde yer almaya devam ediyor.

Spa merkezlerini diğer merkezlerden ayıran özellikler, mekanın girişinden başlıyor. Müzik sistemi ve dekoruna kadar, hoş kokulu mumlardan ışık sistemine kadar kullanılan kozmetik malzemeleri de dahil merkeze gelen kişiye ruhsal ve bedensel hizmet sunuyor. Rahatlatıcı aroma yağları ile salt body peeling’in kombine edilerek masaj teknikleriyle kişiye uygulanan bu bakım, hem vücudu, hem de ruhsal rahatlatmayı sağlıyor.

Life SPA

SPA'nın Faydaları

Kan dolaşımınızı düzenler, Vücudunuzdan toksinlerin atılmasında yardımcı olur, Sindirim sisteminizin düzenli çalışmasına yardım eder, Romatizmal kaslarınızın iyileşmesinde büyük bir etkisi vardır, Ruhsal sağlığınıza olumlu etki yapar, Yağların eritilip vücudunuzun formda olmasını, Cilt dokunuzun pürüzsüzleşmesini ve gözeneklerinizin açılmasını sağlar, Kaslarınız yumuşar ve gevşer, Özellikle spordan sonra yorulduysanız sizlere SPA’mızda dinlenmeyi öneriyoruz. Bali Masajı Vücuttaki enerji noktaları üzerinde yapılan etkili baskılar, yumuşak vuruşlar ve gerekli gerdirme hareketleriyle yüzeydeki kas dokusunu geçerek cildin çok daha derinlerine kadar etki eder.

İsveç Masajı

En bilinen masaj tekniğidir. Yumuşak, orta ve derin baskıların kompozisyonu, rahatlatıcı ve stres giderici bir etki yaratmasının yanısıra olası sakatlıklara karşı önleyici bir koruma oluşturmaktadır.

Anti Stres Masajı

Klasik İsveç masajının daha yumuşak tekniklerini içeren yavaş ritmik hareketler ile bütün vücudun rahatlamasını, kas ve dokuların gevşemesini sağlayan zindelik veren bir masaj tekniğidir.

Spor Masajı

İyileştirme amaçlı ve sert baskılı bir masaj tekniğidir. Kas, sinir ve omurga zedelenmelerinin iyileşmesini hızlandırır.